WRÓĆ DO OFERTY

KRAMER

Izraelskie przedsiębiorstwo projektujące i produkujące urządzenia do dystrybucji sygnałów audio i wideo. Bardzo szerokie portfolio czyni urządzenia firmy Kramer użytecznymi dla profesjonalnych, jaki i komercyjnych systemów AV. 

Odpowiednie nagłośnienie w każdej sali konferencyjnej lub wykładowej zapewnią produkty firmy Bose. Ich rozwiązania stosowane są między innymi na obiektach sportowych całego świata. Systemy audio firmy Bose to gwarancja doskonałego dźwięku dostosowanego do każdego pomieszczenia. 

BOSE

SMART

Tablice interaktywne firmy Smart to świetne rozwiązanie dla wszystkich placówek edukacyjnych. Łączą one zabawę z nauką, przez co kształcenie młodzieży staje się łatwe

i przyjemne. Coraz bardziej popularne stają się również systemy SMART Kapp przeznaczone dla klientów biznesowych.

CISCO

Cisco to jedno z największych na świecie przedsiębiorstw teleinformatycznych. W ofercie tego producenta znajdziemy profesjonalne rozwiązania sieciowe jak i systemy wideokonferencyjne, które często stają się integralną częścią sal konferencyjnych.

Firma Chief jest producentem różnorodnych rozwiązań montażowych dla projektorów, monitorów, czy tabletów. W swojej ofercie amerykański producent posiada wysokiej jakości uchwyty oraz stojaki charakteryzujące się idealną ergonomią i innowacyjnością.

CHIEF

ADEO

Ten włoski producent posiada szeroką gamę ekranów projekcyjnych, zarówno elektrycznych, jak i manualnych. Dostępnych jest wiele wariantów wymiarowych znajdujących zastosowanie w salach konferencyjnych, wykładowych, a nawet kinowych

PROJECTA

Ekrany projekcyjne firmy Projecta odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz estetyką. Są one idealnym dopełnieniem każdego projektora multimedialnego -  dostarczą dużo satysfakcji podczas odbywanej videokonferencji, bądź wyświetlanej prezentacji. .

CUE

Czeski producent komponentów do autorskiego systemu sterowania (moduły wykonawcze, jednostki centralne, panele dotykowe). System CUE daje programistom nieograniczone możliwości integracji dowolnych urządzeń AV

w jeden, sprawnie działający system. 

Jeden z pionierów w dziedzinie systemów sterowania AV oraz produkcji urządzeń do dystrybucji i obróbki sygnałów analogowych i cyfrowych. W naszej branży firma Crestron to synonim jakości i profesjonalizmu.

CRESTRON

Jeden z największych na świecie producentów profesjonalnych komponentów audiowizualnych: matryc, przełączników, systemów transmisyjnych i innych elementów służących do skutecznej dystrybucji sygnałów cyfrowych i analogowych. Od niedawna prężnie rozwija się również segment zintegrowanych systemów sterowania firmy Extron.

EXTRON

Airtame to producent niewielkich, bezprzewodowych urządzeń ze złączem HDMI, przeznaczonych do udostępniania dowolnej treści na monitorach lub projektorach w salach konferencyjnych, szkoleniowych czy na recepcji. Użytkownicy mogą udostępniać treści bezprzewodowo z laptopa lub urządzenia przenośnego na jeden lub więcej ekranów.

AIRTAME

Produkty Barco ClickShare  to przyjazne

w obsłudze, bezprzewodowe systemy prezentacyjne. Dzięki szybkiemu

i automatycznemu uruchomieniu, ich użytkownicy oszczędzają czas podczas konferencji . Główną zaletą tego sprzętu jest prostota użytkowania

i wzorowa kompatybilność ze sprzętem prezentacyjnym pochodzącym od różnych producentów.

BARCO

NEC to prężnie rozwijająca się japońska firma,

w ofercie której znajdziemy między innymi projektory i monitory. Urządzenia NEC są pewne

i niezawodne, a swoje zastosowanie znajdują zarówno w szkołach, biurach i salach konferencyjnych, jak i prywatnych mieszkaniach.

NEC

Marka SONY to jedna z wiodących firm sprzedających produkty elektroniczne. Jesteśmy dystrybutorem zarówno ich monitorów, jak

i projektorów. O wysokiej jakości ich urządzeń świadczy zadowolenie wielu klientów oraz przedsiębiorstw, które zdecydowały się na ich produkty. 

SONY

Samsung to światowy lider w dziedzinie technologii. Ten koreański producent znajduje się w czołówce listy najbardziej wartościowych firm. Jest producentem m.in. niezawodnych monitorów i telewizorów LCD. Od niedawna jest również właścicielem Grupy Harman, w której skład wchodzą kluczowe marki z sektora AV.

SAMSUNG

Hitachi to jedna z najlepszych firm na świecie produkująca niezawodne projektory godne polecenia. Ogromny asortyment pozwala na wybranie odpowiedniego urządzenia do swoich potrzeb. Wszystkie projektory Hitachi objęte są

3-letnią gwarancją producenta. 

HITACHI

Jesteśmy dystrybutorem najwyższej jakości urządzeń od kluczowych producentów na rynku AV.

W swojej ofercie posiadamy jedynie sprawdzone i niezawodne produkty. Bazujemy na pewnych

i skutecznych rozwiązaniach, które dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta. 

DYSTRYBUCJA  URZĄDZEŃ  AV

Jesteśmy dystrybutorem najwyższej jakości urządzeń od kluczowych producentów na rynku AV.

W swojej ofercie posiadamy jedynie sprawdzone i niezawodne produkty. Bazujemy na pewnych i skutecznych rozwiązaniach, które dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta. 

  1. pl

biuro@irspoludnie.pl

71 790 54 01

Deszczowa 21,  53-024 Wrocław

71 790 54 15