ISE, Amsterdam, 5 lutego 2019 r. - Hitachi Europe Ltd., spółka zależna Hitachi, Ltd. (TSE:6501), ogłosiła, że jej grupa Digital Media Group będzie współpracować z Maxell Ltd. w zakresie dystrybucji nowej gamy bezobsługowych projektorów laserowych i LED firmy Maxell. Nowe projektory firmy Maxell Ltd. wejdą na rynek wiosną 2019 roku i będą dystrybuowane przez Hitachi Europe Ltd., równolegle z własną, dobrze ugruntowaną linią projektorów Hitachi.Uznane za swoją konsekwentną jakość i doświadczenie w produkcji, firmy Hitachi Europe Ltd. i Maxell Ltd., zyskały reputację dzięki niezawodnym i wyróżniającym się technologiom obrazowania i optyki, które cieszą się wysokimi ocenami i zaufaniem klientów na całym świecie. Dalsze informacje na temat nowej gamy projektorów firmy Maxell udostępniane będą w najbliższych miesiącach.

 

O grupie Hitachi Digital Media Group

 

Digital Media Group jest częścią Hitachi Europe Ltd. i jest odpowiedzialna za ogólnoeuropejską sprzedaż i dystrybucję wiodących wyświetlaczy i projektorów cyfrowych Hitachi. Hitachi Digital Media Group, oferując dwa kluczowe obszary produktów, proponuje wiodące cyfrowe rozwiązania dla środowisk domowych i biznesowych. Kluczowymi grupami produktów są rozwiązania w zakresie prezentacji obrazu, w tym telewizory LCD High Definition Ready oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Więcej informacji znaleźć można na stronie: www.hitachidigitalmedia.com.

 

O Hitachi Europe Ltd.

 

Hitachi Europe Ltd. to spółka zależna Hitachi Ltd. z siedzibą w Maidenhead, Wielkiej Brytanii. Firma koncentruje się na swojej działalności w zakresie innowacji społecznych - dostarczając innowacje, które stanowią odpowiedź na wyzwania stojące przed społeczeństwem. Hitachi Europe i jej spółki zależne oferują szeroką gamę systemów informatycznych i telekomunikacyjnych; systemów kolejowych, energetycznych i przemysłowych; komponentów i urządzeń przemysłowych; systemów samochodowych, mediów cyfrowych i produktów konsumenckich oraz innych produktów, prowadząc działalność oraz centra badawczo-rozwojowe na terenie Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.hitachi.eu.

 

 

28 lutego 2019
Maxell angażuje Hitachi
  1. en

biuro@irspoludnie.pl

71 790 54 15

71 790 54 01

Deszczowa 21,  53-024 Wrocław