O NAS

Dzięki kadrze inżynierów z kilkunastoletnim doświadczeniem zapewniamy wysoką jakość wykonywanych prac, terminowość oraz jeden z największych w Polsce działów serwisu sprzętu audiowizualnego.

Firma Image Recording Solutions Południe Sp. z o.o. we Wrocławiu jest spółką działającą w branży systemów audiowizualnych i wywodzi się od firmy Image Recording Solutions założonej w 1995r. w Warszawie. Specjalizujemy się w dostawie urządzeń, a także instalacji kompleksowych systemów audiowizualnych – od stworzenia koncepcji wyposażenia i projektu technicznego, po końcowe szkolenie użytkownika.

W swoich działaniach wykorzystujemy sprzęt uznanych na rynku audiowizualnym producentów, których jesteśmy w Polsce autoryzowanym dystrybutorem.

Są to produkty takich marek jak Crestron, Extron, Kramer, Samsung, NEC, iiYama, Barco, CUE, Wyrestorm, Gefen, SMART Technology, BIAMP itd. W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy projektory multimedialne, profesjonalne monitory oraz systemy audiowizualne.

Firma Image Recording Solutions Południe to zespół wykwalifikowanych specjalistów w branży audiowizualnej, kompleksowa oraz indywidualna obsługa klientów, znajomość rynku oraz najnowszych technologii, wysoka jakość oferowanych rozwiązań, konkurencyjne ceny, a także przyjazna atmosfera w trakcie realizacji inwestycji.